IP interkom 2N Helios IP Solo prináša inteligentnú komunikáciu s návštevníkmi rezidencií a menších firiem

0 1073
2N Helios IP Solo je dizajnový dverný interkom s jedným tlačidlom, HD kamerou a audiom.

IP interkom 2N Helios IP Solo je vhodnou voľbou pre súkromné rezidencie alebo menšie firmy a kancelárie. Kompaktná jednotka prináša to najlepšie z technológií osvedčeného interkomu 2N Helios IP Verso v dizajnovom rámčeku s jedným tlačidlom.

Spoločnosť 2N, popredný svetový výrobca IP interkomov, práve rozširuje svoje portfólio dverných komunikátorov o doposiaľ najkompaktnejší model 2N Helios IP Solo. Jednotka disponuje známou technológiou z osvedčeného modelu 2N Helios IP Verso, tj. kvalitný a elegantná rámček, vynikajúce audio, HD kamera s profesionálnym nočným videním a pokročilými možnosťami integrácie.
Komunikátor 2N Helios IP Solo, rovnako ako aj ostatné produkty z radu 2N Helios interkomov s kamerou, ponúka možnosť prepojenia s cloudovou službou 2N Mobile Video. Vďaka nej môže dverný komunikátor volať priamo na mobilný telefón či tablet majiteľa, ktorý tak získa prehľad o dianí pred domom aj keď bude s rodinou na dovolenke alebo bude práve v práci. Služba navyše umožňuje kedykoľvek skontrolovať priestor pred domom a presvedčiť sa tak, že je všetko v poriadku. Hovor z interkomu je možné prijať aj na vnútorných odpovedacích jednotkách 2N Indoor Touch v dome alebo v IP video-telefóne v kancelárii. Interkom možno prepojiť aj s existujúcim kamerovým systémom, a pokryť tak všetky slepé miesta. Otvorené API rozhranie je základom toho, aby sa interkom stal súčasťou inteligentnej domácnosti a umožnil tak napríklad prijímať hovor pomocou televízoru alebo mohol ovládať osvetlenie pri príchode návštevy.
Interkom 2N Helios IP Solo nie je modulárny a preto nie je možné k nemu pripojiť rozširujúce moduly tak, ako u produktu 2N Helios IP Verso. Vhodnou voľbou je preto najmä pre súkromné rezidencie alebo menšie firmy a kancelárske budovy s recepciou, kde je potrebné len jedno tlačidlo a hlavnou požiadavkou sú okrem vysokej kvality aj kompaktné rozmery a reprezentatívny vzhľad. Elegantný dizajn, podčiarknutý kvalitným zinkovým rámčekom, je k dispozícii v striebornej alebo čiernej farbe a v dvoch variáciách pre povrchovú i zápustnú inštaláciu. Rámček pre inštaláciu do steny sa dodáva samostatne.

Technická špecifikácia:
• Certifikát: IP54, IK08
• Rozmery:
o povrchová inštalácia: 107 × 130 × 28 mm
o vstavaná inštalácia 130 × 153 × 5 mm
• Prevádzkové teploty: -40 °C až 60 °C
• PoE trieda: 0 – 12.95W
• Reproduktor: 2W