LTE od Orange už aj na predplatených kartách a FunFóne

0 1428

Spoločnosť Orange po paušálových zákazníkoch začína sprístupňovať LTE aj pre zákazníkov, ktorí majú predplatenú kartu. Novinka sa týka aj operátora FunFón.

Prístup do 4G siete bude Orange sprístupňovať na predplatených kartách postupne približne do polovice septembra. O aktivácii prístupu do 4G siete budú zákazníci v najbližších dňoch informovaní aj SMS správou. Pre využívanie 4G internetu v sieti Orange stačí, ak majú zákazníci aktivovaný prístup k dátovým službám a mobilné zariadenia podporujúce 4G siete.

„Tešíme sa z toho, že zákazníci Orangeu pozitívne prijali možnosť využívať svoje mobilné zariadenia naplno a surfovať najvyššími možnými rýchlosťami vďaka 4G internetu, ktorý sme im priniesli bez zbytočných bariér a poplatkov. Už teraz tvorí 4G prevádzka viac ako 4 % celkovej mobilnej dátovej prevádzky v Orangei. Snažíme sa, aby čo najviac zákazníkov mohlo v Orangei využívať výhody 4G siete, preto ju ako prvý operátor sprístupňujeme aj pre zákazníkov predplatených služieb,“ uviedol Pavol Lančarič, generálny riaditeľ spoločnosti Orange Slovensko.