Slovenská IT firma hľadá špecialistov na Business Inteligence

0 1311

Slovenská poradensko-implementačná spoločnosť EMARK rozširuje svoj tím o nových ľudí na pozíciách Business Intelligence špecialistov.

Nové posily vzídu spomedzi najlepších účastníkov náborovej akcie spojenej so zážitkovým školením.

O svoju šancu získať atraktívnu prácu môže zabojovať ktokoľvek, kto sa na podujatie zaregistruje a prejde úvodnou selekciou. Posledným termínom pre registráciu je 26. september, záujemcovia tak môžu urobiť na stránke www.emark.sk. Účasť na podujatí je bezplatná.

Najlepší dostanú pracovnú ponuku

Dvojdňové sústredenie zasvätí účastníkov do tajov Data Discovery, čo je v súčasnosti najprogresívnejšia vetva Business Intelligence (BI). V hre sú dve seniorské pozície BI špecialistov a voľná je aj juniorská stolička. Úspešný kandidáti sa dostanú do sveta najmodernejších technológií a budú pracovať na atraktívnych projektoch pre trhových lídrov doma aj v zahraničí.

V konkurencii TOP ľudí si zároveň môžu otestovať svoje kvality a dokázať, že patria medzi najlepších. „Tým najšikovnejším ponúkneme spoluprácu. Ktokoľvek tak môže získať jedinečnú pracovnú ponuku v profesionálnom kolektíve mladých ľudí s pokrokovým myslením a zároveň nadviaže kontakt s idea lídrami a technologickými guru v oblasti Data Discovery na Slovensku,“ uviedol Ondrej Javorka, partner v spoločnosti EMARK.

Šanca rásť v oblasti, ktorá má perspektívu

Súčasťou školenia bude aj praktická časť, v ktorej budú účastníci pracovať na konkrétnych zadaniach a to individuálne, aj v tímoch. V rámci akcie prebehne súťaž o najlepšiu „inovatívnu myšlienku“ súvisiacu s Data Discovery, ktorá bude zaujímavo ocenená.

Pre mladých ľudí, ktorí majú chuť učiť sa nové veci a pracovať s najmodernejšími technológiami je to jedinečná šanca, ktorá môže zmeniť život. Je to možnosť zviezť sa na vlne jedného z najinovatívnejších prístupov k Business Intelligence, ktorý má pred sebou veľkú budúcnosť,“ podotkol Ondrej Javorka.

Okrem zaujímavej práce môžu úspešní kandidáti rátať s výrazným osobným rastom. Veľmi rýchlo sa môžu sa stať tímovými či ideovými lídrami na projektoch aj mimo nich. Filozofiou EMARKu je totiž individuálny a kolegiálny prístup, ktorý tých schopných posúva ďalej. „Od začiatku sme firma založená na hodnotách,“ zdôrazňuje Ondrej Javorka. „Ponúkame možnosť stať sa súčasťou férovej kultúry, ktorá odmeňuje snaživých a schopných. Prácu vnímame ako zábavu a príležitosť pre osobný posun. Aj vďaka tomu sa nám za 14 rokov podarilo vybudovať dobre fungujúcu a prosperujúcu firmu.

Kritériá a nároky na kandidátov

Podľa slov Ondreja Javorku by úspešní kandidáti mali mať unikátnu zmes technických zručností a koncepčného rozmýšľania. „Šancu majú ľudia s „out of the box“ uvažovaním, ktoré dokážu zužitkovať v prospech zákazníka. V neposlednom rade by to mal by to byť niekto, kto má chuť rozvíjať sa na zaujímavých projektoch mimo veľkého korporátneho prostredia, kto má otvorenú hlavu a chrbticu tam, kde má byť,“ uzatvára Ondrej Javorka.

Viac informácií o podujatí, prihlasovací formulár a detailný popis a požiadavky na jednotlivé pozície nájdete TU.