Termín predstavenia iPhone 6 a iWatch je známy

0 1720

Spoločnosť Apple rozposlala pozvánky vybraným novinám. Predpokladá sa predstavenie nového iPhone 6, ale aj úplne nového produktu.

Na pozvánkach je iba dátum 9.9.2014 a text „Wish we could say more“, čo v preklade znamená: „Kiež by sme mohli povedať viac“. V pozadí je časť loga Apple, konkrétne vrh jablka a lístoček.

Akcia sa bude konať v budove Flint Center, v kalifornskom Cupertine. Budova sa preslávila predstavením Mac v roku 1984 a neuveriteľnou reklamou na tento produkt, ktorá nechala divákov v nemom úžase.

Budova sa musí značne rozšíriť, aby pojala všetkých účastníkov konferencie a potrebnú techniku. Práce sú už v plnom prúde.

Očakáva sa uvedenie nového iPhone, tak ako každý rok. Tentoraz by malo ísť o iPhone 6. Otázne sú však parametre. Možno bude popri iPhone so štvorpalcovým displejom uvedený aj model s uhlopriečkou 4,5 až 5 palcov. Špekuluje sa tiež o hodinkách iWatch, oznámení významných partnerstiev, napríklad už známych s IBM a Teslou.
Menej pravdepodobné je uvedenie nového iPadu s väčšou uhlopriečkou, nových MacBook Air a MacBook Pro.
Nechajme sa prekvapiť. Udalosť začína o 19:00 nášho času a my sa pokúsime priniesť čo najhorúcejšie novinky. Ak bude k dispozícii online stream, tešte sa na živé správy s minútovou aktualizáciou.