HyperX predstavuje prvý herný headset “plug-and-play” so zvukom Dolby Surround Sound

0 1644

Headset HyperX Cloud Revolver S otvára hráčom nové rozmery, keď ich po stlačení jediného tlačidla zaplaví zvukom v kvalite Dolby – stačí ho pripojiť, nie je potrebný žiadny softvér.

HyperX, divízia spoločnosti Kingston oznámila uvedenie svojho doposiaľ najvyspelejšieho headsetu s priestorovým zvukom Dolby 7.1 HyperX Cloud Revolver S. Technológiu Dolby Headphone vstava HyperX do nového USB donglu – táto technológia prináša po jedinom stlačení tlačidla špičkový zvuk, ktorý vás pohltí. Náušníky sú z pamäťovej peny značky HyperX a v spojení s novým širokým hlavovým mostíkom poskytujú väčšie pohodlie aj pri nekonečných hodinách hrania. Nový špičkový headset naviac podporuje rôzne operačné systémy, má drivery s priemerom 50 mm a mikrofón s funkciou potlačenia okolitého hluku, ktorý je navrhnutý pre použitie profesionálnymi hráčmi eSports na celom svete.

Cloud Revolver S má vďaka technológii Dolby Headphone rovnako realistický zvukový obraz ako aj ďalšie headsety radu Cloud Revolver, za ktoré HyperX získal mnohé ocenenia. Navrhnutý je tak, aby ponúkal komfort a bezkonkurenčný výkon s čistým zvukom a širokým zvukovým obrazom, ktorý je výhodný pre „strieľačky“ (FPS) a hry v 3D prostredí. Sedemkanálový zvukový systém Dolby Headphone 7.1 vytvára veľmi osobný a pohlcujúci zážitok z hry – emuluje zvuk ako v kine, ktorý vtiahne hráča priamo do stredu akcie a ponúka mu výhodu v podobe vylepšenej priestorovej orientácii.

Headset HyperX Cloud Revolver S hráčom ponúka špičkový zvuk po stlačení jediného tlačidla, špičkový výkon a špičkový komfort. Stačí ho pripojiť, stlačiť tlačidlo a hneď máte zvuk v kvalite Dolby,“ povedal Edward Baily, obchodný riaditeľ HyperX pre región EMEA. „Môžete hrať hry, sledovať filmy alebo počúvať hudbu a ohromujúci zvuk headsetu Cloud Revolver S vás svojou kvalitou pohltí ako v kine.

Cloud Revolver S vytvára zvukový priestor vďaka jedinečnej technológii konštrukcie driverov, ktorá hráčom umožní počuť z akých smerov a vzdialeností prichádzajú rôzne zvuky okolo nich. Hráči si môžu vybrať navyše svoje obľúbené prednastavenia vďaka ekvalizéru s tromi profilmi: dôrazný, s rovnou charakteristikou a zvýraznením hlasov. Získajú tak výhodu v „strieľačkách“ a v 3D prostredí, pretože budú počuť kde presne sa nachádzajú súperi – oveľa ostrejšie a presnejšie, než to bolo možné doposiaľ.

Informácie o headsete HyperX Revolver S
Cloud Revolver S bol vytvorený s cieľom poskytnúť špičkový zážitok z hry a má tieto vlastnosti:

✓ Dolby Surround Sound – Nový USB dongle pre spracovanie zvuku zaistí priestorový zvuk, funguje v režime plug-and-play a má vstavanú vysoko kvalitnú zvukovou kartu.
✓ Vytvorené pre hráčov – Tri preddefinované profily ekvalizéru, nezávislé ovládanie hlasitosti a tlačidlo na stlmenie mikrofónu a LED podsvietenie pre rýchlu kontrolu aktívnych režimov.
✓ Nový dizajn – Širší hlavový mostík, matná čierna povrchová úprava a mušle z pamäťovej peny HyperX Signature Memory Foam.
✓ Špičkový výkon – Na rozdiel od konkurenčných headsetov nie je potrebný žiadny softvér alebo samostatný audio box.

Ďalšie technické údaje súpravy HyperX Revolver S:

Sláchadlá
Driver: Dynamický, priemer 50 mm s neodymiovými magnetmi.
Typ: Circumaurálny (okolo celého ucha), uzavretá zadná časť.
Frekvenčná charakteristika: 12 Hz – 28.000 Hz
Impedancia: 30 Ω
Hladina akustického tlaku: 100,5 dB SPL/mW pri kmitočte 1 kHz
Celkové harmonické skreslenie (THD): < 2%
Odber energie: menovitý 30 mW, maximálny 500 mW
Hmotnosť: 360 g
Hmotnosť vrátane mikrofónu: 376 g
Dĺžka káblu:
Headset: 1 m
Audio Control Box: 2,2 m
Predlžovací kábel pre PC: 2 m
Typ pripojenia:
Headset: jack 3,5 mm (4pólový)
Audio Control Box: USB
Predlžovací kábel pre PC: jacky 3,5 mm stereo a mikrofónny vstup

Mikrofón
Typ prevodníku: Elektretový kondenzátorový mikrofón
Smerová charakteristika: Dvojsmerový, s funkciou potlačenia okolitého hluku
Frekvenčná charakteristika: 50 Hz – 18.000 Hz
Citlivosť: -44 dBV (0 dB = 1 V/Pa, 1 kHz)

Cena a dostupnosť
Headset Cloud Revolver S (výrobcom odporúčaná maloobchodná cena 169,99 €) bude k dispozícii od 14.marca 2017 prostredníctvom siete maloobchodných a internetových predajcov HyperX. Súprava Cloud Revolver S má dvojročnú limitovanú záruku a zákaznícku podporu, ktorá je u značky HyperX jednou z najlepších v danom obore. Cloud Revolver S bude vystavený na veľtrhu spotrebnej elektroniky International CES 2017, ktorý sa koná v Las Vegas od 5. do 8. januára 2017.